כל הפרויקטים

אמונה אחוזת שרה מפעילה מגוון רחב של פרויקטים בתחומים שונים כגון סיוע לימודי, ספורט וכושר, חוגי פנאי, ליצנות חברתית, תרפיות במוזיקה, אומנות וזואותרפיה (טיפול בעזרת בעלי חיים בפינת החי של הפנימייה), ותיאטרון קהילתי בו משתתפים הילדים יחד עם הוריהם.

פרויקט נוסף אשר ייחודי לנו הוא “עדיים מכל הלב”, סטודיו לייצור תכשיטים אשר נמצא בשטח הפנימייה מאז קיץ 2019 ובו בנות הפנימייה לומדות בהנאה רבה את המלאכה ועוסקים ביצירה של שרשראות, עגילים וצמידים ייחודים ומקסימים. פרויקט עסקי זה מנחיל לבנות שלנו כלים להצלחה בחייהם העצמיים בהמשך הדרך כגון התנסות בשוק העבודה, לקיחת אחריות ושיתוף פעולה בתוך מסגרת מקצועית.

בני עקיבא אמונה אחוזת שרה

סניף "בני עקיבא אמונה אחוזת שרה" הינו שלוחה רשמית ומוכרת של בני עקיבא העולמית. הסניף ייחודי מכיוון שהוא נמצא בתוך בית הילדים וכל החניכים של הפנימייה שותפים לו.

ליצנות חברתית

ליצנות חברתית או ליצנות טיפולית חברתית היא יזמות טיפולית שפותחה ויושמה בארץ לראשונה באחוזת שרה

“עדיים מכל הלב”

"עדיים מכל הלב" הוא הפרויקט העסקי של אמונה אחוזת שרה. זה סטודיו מיוחד לייצור תכשיטים אשר מאז קיץ 2019 פועל בשטח אחוזת שרה.

לימוד שחייה

השחייה חשובה לביטחונם של ילדינו ובעלת יתרונות רבים עבורם.

"פורחים בגינה"

תכנית ``פורחים בגינה`` כוללת את הקמתן ותחזוקתן השוטפת של גינות הנוי וגינות הירק באחוזת שרה ע``י ילדי הפנימייה בהנחיית גנן טיפולי.

חוג תיאטרון הורים וילדים

באחוזת שרה פועלים במישורים שונים ורבים כדי לחזק את הקשר של הילדים והוריהם מתוך הבנה שהמשפחה היא זו אשר מלווה את הילד עד 120.

רכיבה טיפולית

ברכיבה טיפולית ילדינו מתגברים על הפחד וחווים את הרכיבה כהעצמה אישית ממעלה ראשונה מעבר להנאה הפשוטה מהדבר עצמו.