אודות

אמונה אחוזת שרה – מקום בו ילדים מחייכים

בית הילדים אמונה אחוזת שרה בפאתי העיר בני ברק הוא בית חם ואוהב לבנים ובנות המופנים על ידי רשויות הרווחה ומאופיינים כילדי מצוקה ממשפחות חסרי יכולת. מטרת הפנימייה, להגן על הילדים, להחזיר חיוך על פניהם ולגרום להם להאמין מחדש בעתיד טוב יותר.

אורח החיים בפנימייה הוא דתי לאומי והילדים לומדים בבתי ספר ממלכתיים דתיים בקהילה. יחד עם זאת הפנימייה פתוחה ומכילה את כלל המגזרים בארץ. המקום פעיל בכל ימות השנה, בשבתות ובחגים וזאת כדי לתת לילדים הרגשה של בית ויציבות.

צוות אחוזת שרה מאמין שכבודם העצמי של הצעירים יצמח מתוך מתן האפשרות להשפיע על חייהם היומיומיים. לכן הפנימייה תומכת באופן פעיל במיצוי כישרונותיהם ויכולתם של כל ילדיה. אחוזת שרה מבקשת להעניק לכל דייריה ילדות שקטה, נעימה ובטוחה ולגרום לילדים להאמין מחדש בעתיד טוב יותר.

בבית השטוף שמש, מגרשי משחקים רבים ופינת חי. הפעילויות של אחר הצהריים, החוגים, הסדנאות והטיפולים השונים, מאפשרים לילדים לבטא את עצמם באופן יצירתי וללמוד מיומנויות חדשות. רכישת יכולות אלו מובילה לחיזוק ההערכה העצמית של הבנים והבנות ולהבנה שיש תחומים רבים בהם הם יכולים להצטיין ולהגיע להישגים, ושאין דבר המונע מהם להפוך לחלק משמעותי ומקובל בחברה.